I dette afsnit får du indsigt i, hvad influencer marketing koster, hvad du kan få for de penge du investerer i influencer marketing, for jeg kan love dig, at det er værdiskabende på mere end én måde!
Jeg vil også fortælle dig, hvorfor influencer marketing, efter min mening, er som skabt til abonnementsforretninger.
Hej! Jeg er Frederik, Inmix’ CEO & Founder.
Jeg startede Inmix i januar 2018. Siden da har jeg gennemført over 100 succesfulde kampagner, for store og små virksomheder, i Danmark og udlandet.
Jeg vil i denne podcast dele ud af lige netop det, som jeg er god til, nemlig influencer marketing!
Jeg lover dig at komme med en masse konkrete fif og idéer til, hvordan du kan skabe vækst med influencer marketing. God fornøjelse!
Du er altid velkommen til at kontakte mig, hvis du har nogle spørgsmål til afsnittet. Jeg svarer også gerne på generelle spørgsmål om influencer marketing, og hvordan vi kan hjælpe din virksomhed.
Lidt råd og vejledning på området skal selvfølgelig ikke koste dig noget.